BnBInstantBooking.com - Přihlaste se, abyste získali více okamžitých rezervací pro váš hotel B & B. Zjistěte, jak vám naše služby pomohou s řízením zásob, rezervačními motory, marketingem sociálních médií a exponováním vyhledávačů.

Zaregistrujte svůj majetek na BnBInstantBooking.com. Je to zcela zdarma! Naše služby se perfektně hodí pro B & B, hostince a hotely všech typů. Získejte seznam a okamžitě začněte získávat online rezervace. Ať už je vaše nemovitost velká nebo malá, sledujte, jak se vaše online expozice zvyšuje jako nikdy předtím.

Spolupracujte s námi, zaregistrujte se, zaregistrujte si nocleh se snídaní, vyzdobte svůj majetek, připravte si snídani

Bez ohledu na to, jak měříte zisky, může Instant World Booking dramaticky zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Instant World Booking účtuje pouze 8% provizi za online rezervace, nejnižší dostupná v tomto odvětví. Pravděpodobně již víte, že většina online služeb účtuje minimálně 12% až 30%. Takže i když používáte více online cestovních kanceláří (OTA), vaše ziskové rozpětí se zvyšuje s každou rezervací, kterou obdržíte BnBInstantBooking.com.

Začít

Správně provedená marketingová strategie může zvýšit zisk vaší společnosti B & B až o 20% za jediný rok. Mezi online nástroje, které potřebujete, patří řádná správa zásob, sociální média, rostoucí „kumulativní“ expozice vyhledávače a snižování nákladů na provize online. Podívejte se na hlavní důvody, proč vám bezplatný zápis do sítě Instant World Booking umožňuje dosáhnout těchto cílů:

Další informace


Naše služby

Online rezervace

Získejte více rezervací z naší globální marketingové sítě. Zvyšte ziskové marže pomocí naší nízké 8% provize. Porovnejte s většinou ostatních rezervačních webů, které účtují alespoň 12% až 30%.

Rezervovat motor

Lepší rezervační engine přizpůsobený vašim webům. Citlivý webdesign s technologií IWBmob. Zjistěte více o naší „nejlepší ekonomice“ záruce a prohlédněte si ukázky.

Správa kanálů

Aktualizujte svou dostupnost a ceny na jednom místě a současně synchronizujte všechny své rezervační kanály. Spojte se s desítkami nejdůležitějších rezervačních webů.

Speciální a bezplatné nabídky

Novinka pro 2023! Nabízíme vám tyto bezkonkurenční nabídky pro vás, naše partnery v B & B a hotelu. Ale rychle! Tyto nabídky jsou k dispozici pouze po omezenou dobu.

Video marketing pro hotely B & B

Video zvyšuje zapojení zákazníků a může vést k 50% rychlejšímu růstu výnosů. Může také zvýšit rezervace o 80% z webových stránek hotelu B&B. Vyrábíme cenově dostupná videa z vašeho hotelu.

Přidružené programy Snídaně a snídaně

Affiliate program

Vydělávejte na svém webu peníze. Připojte se k jednomu z našich přidružených programů a zpeněžujte provoz na svých webových stránkách. Podívejte se na naše dema a začněte již za 10 minut.

B & B řetězce (skupiny)

Pro hotelové řetězce a skupiny B & B nabízí IWB řešení pro vlastní rezervaci. Řetězcový účet vám umožní spravovat všechny své vlastnosti pomocí jediného účtu.

Odkaz na nás

Vydělávejte peníze pomocí jednoduchých partnerských odkazů. K dispozici každému, kdo má účet na webu nebo na sociálních médiích, použijte naše automatické odkazy a získejte provize za doporučení.